19 stycznia 2016

Beton Cire Brut

Beton Cire Brut wykonywany jest metodą trzykrotnego szpachlowania, szlifowania, polerowania i impregnacji. Podczas całego procesu nakładamy trzy warstwy Grip. Grubość całkowita gotowej posadzki wynosi około 2,5 milimetra.

Beton Cire Brut pozwala na uzyskanie powierzchni przypominającej wyglądem zgrubnie zacierany beton tradycyjny o różnorodnej technice zacierania.

Produkt przeznaczony jest do zastosowania wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń, w tym również na ogrzewanie podłogowe. Idealny do miejsc, gdzie występują ekstremalne warunki eksploatacyjne. Odpowiedni na powierzchnie poziome jak i pionowe.

Produkt ten znajduje zastosowanie głównie jako wykończenie wierzchniej warstwy posadzek, schodów wewnętrznych i zewnętrznych, balkonów, tarasów oraz ścian. Możliwe jest wykonanie betonu również na meblach, blatach kuchennych i dekoracyjnych elementach wyposażenia wnętrz.

Beton Cire Brut występuje w bogatej gamie kolorystycznej – 32 odcieni. Istnieje możliwość wykonania posadzki w innym odcieniu na specjalne zamówienie. Dostępne są dwa rodzaje wykończenia – mat oraz połysk

Naturalnym efektem wizualnym posadzek z Beton Cire Brut są niejednorodne przebarwienia, powierzchowne rysy, raki, kraterki czy delikatne nierówności. Powyższe efekty powodują to, że wykonywany przez nas beton architektoniczny jest jeszcze bliższy swojemu oryginałowi.

Próbki prezentowane w salonach określają przybliżony efekt koloru i wzoru powierzchni posadzki z Beton-Cire. Tak jak niejednorodną strukturę i barwę ma beton naturalny, tak i Beton-Cire nigdy w rzeczywistości nie będzie odwzorowywał próbki poglądowej.


beton cire brut beton cire brut

KOLORYSTYKA BETON CIRE BRUT

Widoczna na monitorze kolorystyka Beton Cire Brut zależna jest od indywidualnych ustawień monitora oraz kąta patrzenia. Zalecamy do zapoznania się z kolorami na próbkach dostępnych w naszych salonach.