18 stycznia 2016

Beton Cire Flow

Beton Cire Flow wykonywany jest metodą jednowarstwowego wylewania, szlifowania, polerowania oraz impregnacji. Grubość całkowita gotowej posadzki wynosi około 4 milimetrów.

Produkt ten daje możliwość uzyskania powierzchni wyglądem zbliżonej do wypolerowanego betonu tradycyjnego lub kamieni naturalnych.

Beton przeznaczony jest do zastosowania wewnątrz pomieszczeń, w tym również na ogrzewanie podłogowe.

Beton Cire Flow stosowany jest tylko na warstwy wierzchnie posadzek. Istnieje możliwość pokrycia nim powierzchni poziomych oraz o nieznacznym spadku np. odpływy pod natryskami prysznicowymi.

Prezentowany produkt w odróżnieniu od innych odmian betonu woskowanego nakładany jest poprzez wylewanie na zamknięte powierzchnie poziome, a nie poprzez szpachlowanie.

Beton Cire Flow występuje w bogatej gamie kolorystycznej – 20 odcieni. Dodatkowo istnieje możliwość wykonania posadzki w innym odcieniu na specjalne zamówienie Klienta. Dostępne są dwa rodzaje wykończenia – mat oraz połysk.

Naturalnym efektem wizualnym posadzek z Beton-Cire Flow są niejednorodne przebarwienia, powierzchowne rysy, raki, kraterki czy delikatne nierówności. Powyższe efekty powodują to, że wykonywany przez nas beton architektoniczny jest jeszcze bliższy swojemu oryginałowi.

Próbki prezentowane w salonach określają przybliżony efekt koloru i wzoru powierzchni posadzki z Beton-Cire. Tak jak niejednorodną strukturę i barwę ma beton naturalny, tak i Beton-Cire nigdy w rzeczywistości nie będzie odwzorowywał próbki poglądowej.


beton cire flow beton cire flow

KOLORYSTYKA BETON CIRE FLOW

 

Widoczna na monitorze kolorystyka Beton Cire Flow zależna jest od indywidualnych ustawień monitora oraz kąta patrzenia. Zalecamy do zapoznania się z kolorami na próbkach dostępnych w naszych salonach.