19 stycznia 2016

Beton Cire Floor

Beton Cire Floor wykonywany jest metodą trzykrotnego szpachlowania, szlifowania, polerowania i impregnacji. Podczas całego procesu nakładamy trzy warstwy: Grip, Medium i Finition. Grubość całkowita gotowej posadzki wynosi około 2,5 milimetra.

Produkt ten daje możliwość uzyskania powierzchni, która wyglądem zbliżona jest do zacieranego betonu tradycyjnego o różnorodnej technice zacierania. Daje on wyrażną, niepowtarzalną fakturę.

Beton Cire Floor przeznaczony jest do zastosowania wewnątrz pomieszczeń, w tym również na ogrzewanie podłogowe. Produkt można stosować na powierzchniach poziomych jak również na pionowych.

Beton woskowany znajduje głównie zastosowanie jako wykończenie wierzchniej warstwy posadzek, schodów, ścian oraz mebli wewnątrz pomieszczeń. Możliwe jest wykonanie betonu również na blatach kuchennych i dekoracyjnych elementach wyposażenia wnętrz.

Beton Cire Floor występuje w bogatej gamie kolorystycznej – 32 odcieni. Dodatkowo istnieje możliwość wykonania posadzki w innym odcieniu na specjalne zamówienie Klienta. Dostępne są dwa rodzaje wykończenia – mat oraz połysk.

Naturalnym efektem wizualnym Beton Cire Floor są niejednorodne przebarwienia, powierzchowne rysy, raki, kraterki czy delikatne nierówności. Powyższe efekty powodują to, że wykonywany przez nas beton architektoniczny jest jeszcze bliższy swojemu oryginałowi.

Próbki prezentowane w salonach określają przybliżony efekt koloru i wzoru powierzchni posadzki z Beton-Cire. Tak jak niejednorodną strukturę i barwę ma beton naturalny, tak i Beton-Cire nigdy w rzeczywistości nie będzie odwzorowywał próbki poglądowej.


beton cire floor beton cire floor

KOLORYSTYKA BETON CIRE FLOOR

Widoczna na monitorze kolorystyka Beton Cire Floor zależna jest od indywidualnych ustawień monitora oraz kąta patrzenia. Zalecamy do zapoznania się z kolorami na próbkach dostępnych w naszych salonach.