19 stycznia 2016

Metal Stuc

Metal Stuc (Metalis) zawiera oryginalne drobiny z pyłów metalowych takich jak aluminium, żelazo, miedź, brąz, mosiądz, cyna. Powłokę wykonuje się metodą jednokrotnego szpachlowania, szlifowania oraz polerowania. Grubość całkowita gotowej posadzki wynosi około 0,5 milimetra.

Wspomniany produkt daje możliwość uzyskania efektu wizualnego zbliżonego do powierzchni metalowej o różnorodnej, niepowtarzalnej fakturze zewnętrznej.

Metal Stuc (Metalis) znajduje zastosowanie na warstwy wierzchnie fragmentów ścian, mebli, blatów, elementów wyposażenia. Odpowiedni zarówno na powierzchniach poziomych jak i pionowych. Zaleca się stosowanie Metal Stuc wewnątrz pomieszczeń.

Beton Metal Stuc występuje w 6 barwach odpowiadających rodzajom dodanych do produktu pyłów metalowych.

Uzyskanie odpowiedniej wewnętrznej faktury zewnętrznej Metal Stuc (Metalis) rozprowadza się na powierzchni kilkoma sposobami: wałkiem, szpachelką lub mieszane.

Po polerowaniu nie jest wymagana żadna warstwa zabezpieczająca.

Naturalnym efektem wizualnym posadzek z Metal Stuc są niejednorodne przebarwienia, powierzchowne rysy, raki, kraterki czy delikatne nierówności. Powyższe efekty powodują to, że wykonywany przez nas beton architektoniczny jest jeszcze bliższy swojemu oryginałowi.

Próbki prezentowane w salonach określają przybliżony efekt koloru i wzoru powierzchni posadzki z Beton-Cire. Tak jak niejednorodną strukturę i barwę ma beton naturalny, tak i Beton-Cire nigdy w rzeczywistości nie będzie odwzorowywał próbki poglądowej.


metal stuc metal stuc

KOLORYSTYKA METAL STUC

Widoczna na monitorze kolorystyka Metal Stuc zależna jest od indywidualnych ustawień monitora oraz kąta patrzenia. Zalecamy do zapoznania się z kolorami na próbkach dostępnych w naszych salonach.