Startujemy!

Tak! Od dziś posiadamy nareszcie nową stronę poświęconą stricte betonom woskowanym. Już niedługo za jej pomocą będziesz miał dostęp do materiałów dotyczących betonów woskowanych. W kolejnych aktualnościach dowiesz się m.in. jaki rodzaj betonu będzie dla Ciebie odpowiedni oraz to jak i czym pielęgnować te oryginalne posadzki.

Na początku jednak chcielibyśmy się Tobie przedstawić. Interesuje Cię kim jesteśmy?

Strona betoncire.pl należy do firmy Superparkiet Sp. z o. o., która jak nazwa wskazuje zajmuje się podłogami drewnianymi. Początki naszej firmy sięgają 1994r. kiedy to właściciel firmy p. Tomasz Pol otworzył firmę Floors, która od tamtego momentu nieprzerwanie stała się jednym z liderów branży wykładzinowej w Polsce. W 2000 roku rozszerzyliśmy działalność naszej firmy o posadzki żywiczne, w 2004 staliśmy się również hurtownią materiałów posadzkarskich i parkieciarskich, a w 2008 roku otworzyliśmy pierwszy salon podłóg w Warszawie. W 2014 roku staliśmy się jednymi z pierwszych (jeżeli nie pierwszymi) montażystami betonów woskowanych Beton-Cire. Nasi pracownicy przeszli odpowiednie szkolenia w Europie i po kilkudziesięciu realizacjach możemy z dumą powiedzieć – było warto.

Dziś możemy się poszczycić wieloma realizacjami oraz olbrzymią wiedzę, którą zdobyliśmy właśnie dzięki praktyce. Aktualnie posiadamy w naszych salonach ponad 50 próbek kolorystycznych betonów. Więcej informacji o naszych produktach już wkrótce.

Pozdrawiamy serdecznie!

superparkiet-w-holandii

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *